Cuma, 2024-03-29, 1:18:31
Hoşgeldin Misafir | RSS
Ana Sayfa 1000 Adet Eski Atari(.nes) Oyunları+ Türkçe Tsubasa+Pc ve C - iXir Forum UYE OL Giriş

[ Forumdaki Yeni Mesajlar · Üye Listesi · FORUM KURALLARI · Forum'da Ara · RSS ]

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: QPerformance, x-ray  
iXir Forum » MOBIL AYGITLAR » NOKIA » 1000 Adet Eski Atari(.nes) Oyunları+ Türkçe Tsubasa+Pc ve C
1000 Adet Eski Atari(.nes) Oyunları+ Türkçe Tsubasa+Pc ve C
fatihkrtp Tarih: Cumartesi, 2009-01-31, 8:42:37 | Mesaj # 1
Yeni Üye
Üye Grubu: Yeni Üye
Mesajları: 248
Karizma: 0
Durum: Offline

Evet 1000 Tane Yanlış Duymadınız Tam 1000 Tane Eski Atari Oyunuyla Karşınızdayım.Diğer verdiğim 80 tanecik Atari Oyunundan sonra gelen mesajlar ve olumlu cevaplar üzerine 1000 tane NES rom dosyalarını Upload Ettim.İyi Oyunlar !!Oyunlardan Bazılarının Resimleri !!

Eğer Kota Sınırım var Diyorsanız 11 mb'lık 80 Oyun Konusuna Alalım Sizi ...
80'e Yakın Atari Oyunları

Kendi Uploadımdır !!

Tüm Telefonlara Uygun Emülatörler de Dosyanın İçinde!!

Arkadaşlar Nokia 6630'a göre anlatıyorum şimdi.
Malzemeler:
Hafıza Kartı,Kart Okuyucu,FExplorer Programı ve .nes oyunlar+cep emülatör programı !

Kartımızı kart okuyucuya yerleştiriyoruz.".sis" uzantılı programımızı atıyoruz.Ardından telefona tekrar takıp programı kurduktan sonra.FExplorer'a giriyoruz.Hafıza kartı Ana dzine gelen "vampent" klasörü içerisinide bulunan "roms" klasörünün içine ".nes" uzantılı oyunları atıyoruz.Ve menüden programa girip oynuyoruz.ismler programda gözükmüyor ise romstaki oyunlara tek tek tıklayıp install diyebilirsiniz.

Not:Premium'u olmayanlar İlk önce 2 mb'lık part 2 yi indirdikten sonra part 1 i indirirse iyi olur.

Linkleri 102 mb.Daha da Sıkıştıramadın Tek Link Halinde indirseydik demeyinElimde ne varsa Paylaştım ve part ayırmada 102.400 kb yaptım.Zaten Rar dan Çıktıktan sonra 225 Mb lık Arşiv Göreceksiniz.225'ten 102 mb bence iyi sıkışmış

http://rapidshare.com/files/81492227/All_Nintendo_Entertainment_System__NES__Games_-_Roms.part1.rar
http://rapidshare.com/files/81492227/All_Nintendo_Entertainment_System__NES__Games_-_Roms.part2.rar

RaR Pass: lordofweb

www.turkishoyun.blogcu.com

iXir Forum » MOBIL AYGITLAR » NOKIA » 1000 Adet Eski Atari(.nes) Oyunları+ Türkçe Tsubasa+Pc ve C
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright iXir Computer © 2024 Tüm Hakları Saklıdır