Cuma, 2024-03-29, 11:51:17
Hoşgeldin Misafir | RSS
Ana Sayfa BEN GELDİM - iXir Forum UYE OL Giriş

[ Forumdaki Yeni Mesajlar · Üye Listesi · FORUM KURALLARI · Forum'da Ara · RSS ]

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: QPerformance, x-ray  
iXir Forum » iXir FORUM » iXir CAFE » BEN GELDİM (MERHABA)
BEN GELDİM
RelaxDisiplin Tarih: Perşembe, 2009-01-22, 6:06:09 | Mesaj # 1
Yeni Üye
Üye Grubu: Yeni Üye
Mesajları: 3
Karizma: 0
Durum: Offline

SİTEYİ BEĞENDİM AMA AZ ÜYE VAR UMARIM ZAMANLA ÇOĞALIR.. smile

QPerformance Tarih: Perşembe, 2009-01-22, 6:13:14 | Mesaj # 2
iXir Computer Kurucusu
Üye Grubu: Administrators
Mesajları: 119
Karizma: 1

Aramıza Hoşgeldin Relax... Evet Umarız Zamanla Çoğalır. Daha Çok Yeni Çok Genç Sitemiz...

Forumlardaki Kırık Linkler, Crack, Serial, Warez v.b Yasadışı Paylaşımları Derhal Editor ve Moderatörlere Bildiriniz..

ErTuRuL_ Tarih: Cuma, 2009-01-30, 9:20:15 | Mesaj # 3
Özel Üye
Mesajları: 23
Karizma: 1

insallah çoalır demekle olmaz sonuçta yeni bi site diğer forumlarda link atmalıyız

HaYaT dAnDiK aMa gRaFiKlErİ GüZeL

Alistan Tarih: Cumartesi, 2009-02-14, 4:53:48 | Mesaj # 4
Yeni Üye
Mesajları: 7
Karizma: 0

Quote (ErTuRuL_)
insallah çoalır demekle olmaz sonuçta yeni bi site diğer forumlarda link atmalıyız

evet bu doğru bir yaklaşım fakat diğer gezdiğimiz sitelere girdikten sonra ......... başlığının altınada ixircomputer.com yazmak sitenin itibarını zedeleyebilir, bu yüzden en iyi yol, yeni büyümeye başlayan ve reklamını bizi küçük düşürecek şekilde değil bizi onurlandıracak şekilde yapmalıyız, yani bir forumda "ixircomputer.com bu site çok güzel herşey burda" yazmak site adına kötü olacaktır

ama lütfen bu yazdıklarımdan sitenin reklamını yapmayalım anlamını çıkarmayın, evet reklamını yapalım ama bunu çocuklar gibi elimize yüzümüze bulaştırarak değil bir profesyonel gibi yapalım. mesela sitenin içeriğini biraz büyütelim, ne bileyim yararlı konular ekleyelim. ve ayrıca sitenin reklamını yapacaksın en doğru şeyin ADMIN'e "sitenin reklamının nasıl yapılması doğru olur ?" sorusunun sorulması olduğunu düşünüyorum

bu arada hoşgeldin RelaxDisiplin

Mesajı Düzenleyen Alistan - Cumartesi, 2009-02-14, 4:59:18

iXir Forum » iXir FORUM » iXir CAFE » BEN GELDİM (MERHABA)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright iXir Computer © 2024 Tüm Hakları Saklıdır