Perşembe, 2024-03-28, 3:04:23
Hoşgeldin Misafir | RSS
Ana Sayfa Download Wordpad 2009 (Windows Xp, Windows Vista) - iXir Forum UYE OL Giriş

[ Forumdaki Yeni Mesajlar · Üye Listesi · FORUM KURALLARI · Forum'da Ara · RSS ]

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: QPerformance, x-ray  
iXir Forum » ISLETIM SISTEMLERI » Windows XP » Download Wordpad 2009 (Windows Xp, Windows Vista)
Download Wordpad 2009 (Windows Xp, Windows Vista)
turkey Tarih: Pazar, 2009-02-01, 11:02:28 | Mesaj # 1
Yeni Üye
Üye Grubu: Yeni Üye
Mesajları: 4
Karizma: 0
Durum: Offline

Windows 7 ile birlikte gelen yeniliklerden bir tanesi Wordpad arayüz ve özelliklerinin geliştirilmiş olması. Windows 98-Windows Vista dahil olmak üzere bütük işletim sistemleri üzerinde Wordpad klasik bir görünüme sahipti.

Wordpad 2009′da ise bu klasik görünüm bir kenara atılmış ve Word 2007 gibi bir ürün ortaya çıkartılmış. Office 2007 üzerinde kullanılan Ribbon Menu, Wordpad 2009 üzerine entegre edilmiş. Görünen o ki Microsoft, Ribbon Menu’yu kullanıcılara aşılamakta kararlı.

Ribbon Menu biraz uğraştan sonra kolaylıkla öğrenilebilir bir yapıya sahip. Bu kısa süreli alışma döneminden sonra sizde bu yapıdan vazgeçemeyenlerden olacaksınız. Wordpad 2009 üzerinde bulunan başlıca yenilikler şunlar;

- Ribbon Menü yapısı,
- Tek Wordpad 2009 penceresi üzerinde birden fazla döküman açabilme,
- Font tab’ı altında font seçebilme,
- Kolay resim ekleme ve yönetebilme,
- Text, HTML (HTM, HTML, and XHTML), CSS ,INI, INF, BAT, ve CMD desteği,
- Üç farklı tema rengi. (Mavi, Siyah ve Varsayılan Renk)

Gördüğünüz gibi, Wordpad odukça hızlı ve kolay erişim özelliklerine sahip. Sizde bu geliştirilmiş Wordpad versiyonunu Windows 7 çıkmadan kullanmak istiyorsanız aşağıdaki adresi kullanarak indirebilirsiniz.İNDİR

iXir Forum » ISLETIM SISTEMLERI » Windows XP » Download Wordpad 2009 (Windows Xp, Windows Vista)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright iXir Computer © 2024 Tüm Hakları Saklıdır