Çarşamba, 2024-04-24, 4:46:43
Hoşgeldin Misafir | RSS
Ana Sayfa ImageXtender ile Windows Picture and Fax Viewer Üzerinde 200 - iXir Forum UYE OL Giriş

[ Forumdaki Yeni Mesajlar · Üye Listesi · FORUM KURALLARI · Forum'da Ara · RSS ]

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: QPerformance, x-ray  
iXir Forum » ISLETIM SISTEMLERI » Windows XP » ImageXtender ile Windows Picture and Fax Viewer Üzerinde 200
ImageXtender ile Windows Picture and Fax Viewer Üzerinde 200
turkey Tarih: Pazar, 2009-02-01, 11:01:48 | Mesaj # 1
Yeni Üye
Üye Grubu: Yeni Üye
Mesajları: 4
Karizma: 0
Durum: Offline

Windows XP ile tanıştığımız ve Windows Vista ile varlığını sürdürmeye devam eden, Windows Picture and Fax Viewer bilgisiyarımızda yüklü olan resimlerimizi görüntülemeye yardımcı olan bir uygulama. Bu küçük uygulama sayesinde resimlerimizi görüntülemek için 3. Party programlar yüklemekten kurtulduk.

Küçük bir uygulama gibi görünsede Windows kullanıcıları için çok önemli ve kullanışlı bir araç. Windows Vista üzerinde uygulama Windows Photo Gallery olarak isim değişikliğine uğradı. Tabi sadece isim değişikliği değil, resimleriniz üzerinde çeşitli değişiklikler yapabileceğiniz özelliklerde eklendi. Bu konuyla ilgili bir yazımıza aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

Windows Vista’da Photo Gallery ile Resimler Üzerinde Oynama Nasıl Yapılır?

Windows Picture and Fax Viewer’ın tek eksiği kısıtlı sayıda dosya formatını (JPEG, BMP, PNG, GIF, ICO, WMF, EMF ve TIFF) destekliyor olması, bu nedenle birçok resim dosyası formatını bu uygulama ile görüntülemek mümkün olmuyor. Sizde işletim sisteminiz üzerinde bulunan bu uygulamayı en verimli şekilde kullanmak istiyorsanız, ImageXtender eklentisini bilgisayarınıza yükleyerek Windows Picture and Fax Viewer üzerinde 200′den fazla resim dosyası formatını görüntüleyebilirsiniz.

Eklentiyi elde etmek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

Download ImageXtender

Eklenti sadece Windows XP üzerinde çalışmakta, eklentiyi kurduktan sonra karşımıza çıkan ekran üzerinde görüntülemek istediğimiz dosya formatlarını seçmemiz ve sonrasında Apply tuşuna basmamız yeterl.

iXir Forum » ISLETIM SISTEMLERI » Windows XP » ImageXtender ile Windows Picture and Fax Viewer Üzerinde 200
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright iXir Computer © 2024 Tüm Hakları Saklıdır