Cuma, 2024-03-29, 1:22:29
Hoşgeldin Misafir | RSS
Ana Sayfa BİR İSTEĞİM VAR SİZDEN - iXir Forum UYE OL Giriş

[ Forumdaki Yeni Mesajlar · Üye Listesi · FORUM KURALLARI · Forum'da Ara · RSS ]

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: QPerformance  
iXir Forum » iXir FORUM » Istek ve Önerileriniz... » BİR İSTEĞİM VAR SİZDEN (isteğim var)
BİR İSTEĞİM VAR SİZDEN
ErTuRuL_ Tarih: Cuma, 2009-01-30, 9:02:23 | Mesaj # 1
Özel Üye
Üye Grubu: Yeni Üye
Mesajları: 23
Karizma: 1
Durum: Offline

bu kadar konusu olan bi sitede oyunlar baslığınıda görmek isterim bence gerekli bir konu bilgilerinize...

HaYaT dAnDiK aMa gRaFiKlErİ GüZeL

x-ray Tarih: Cuma, 2009-01-30, 9:21:47 | Mesaj # 2
Süper Üye
Mesajları: 122
Karizma: 0

Aslında oyun konusu bu siteye uygun değil (Oyunlar hakkında kısa bilgiler olabilir).
Ama her teklifi değerlendirmeye çalışıyoruz.
Tavsiyeniz için teşekkürler.

Forumlardaki Kırık Linkler, Crack, Serial, Warez v.b Yasadışı Paylaşımları Derhal Editor ve Moderatörlere Bildiriniz..

ErTuRuL_ Tarih: Cuma, 2009-01-30, 9:39:12 | Mesaj # 3
Özel Üye
Mesajları: 23

siz bilirsiniz ben fikrimi sööledim ama koysanızda koymasanızda güzel bi site olmus ve olucak bence

HaYaT dAnDiK aMa gRaFiKlErİ GüZeL

QPerformance Tarih: Cumartesi, 2009-01-31, 10:37:36 | Mesaj # 4
iXir Computer Kurucusu
Üye Grubu: Administrators
Mesajları: 119

Quote (ErTuRuL_)
bu kadar konusu olan bi sitede oyunlar baslığınıda görmek isterim bence gerekli bir konu bilgilerinize...

Oyun Bölümü Koymadık Çünkü Oyun için Ayri Bir Site Hazırlamaktayız... Çok Yakında Onuda Hizmete Sokacaüız.. Tavsiyen için Teşekkürler...

Forumlardaki Kırık Linkler, Crack, Serial, Warez v.b Yasadışı Paylaşımları Derhal Editor ve Moderatörlere Bildiriniz..

Alistan Tarih: Cumartesi, 2009-02-14, 5:12:33 | Mesaj # 5
Yeni Üye
Mesajları: 7

oyun için açtığınız sitede bana PM ile haber verirseniz sevinirim, benim oğlan canı sağolsun çok istedim okumadı lisede bıraktı okulu "baba açıktan okurum diyor" oyunlara baya bi ilgilidir. 7-8 ay oldu bi makine aldık daha taksiti bitmedi şimdi yenisini istiyor. diyorum oğlum dur daha bunun taksiti bitmedi, madem onu alıcaktın bunu niye aldırdın diyorum "o zamanlar o kadar bilgili felan değildim" diyor. bana bu yaşımdan sonra bilgisayarı öğretende kendisidir.

size baya bir faydası dokunacaktır.

QPerformance Tarih: Cumartesi, 2009-02-14, 5:15:28 | Mesaj # 6
iXir Computer Kurucusu
Üye Grubu: Administrators
Mesajları: 119

Gençlerin Hızına Yetişmek Mümkün Değil..

Alistan Tarih: Cumartesi, 2009-02-14, 5:20:27 | Mesaj # 7
Yeni Üye

doğru söylüyorsun, en azından benim için öyle..

x-ray Tarih: Cumartesi, 2009-02-14, 7:48:11 | Mesaj # 8
Süper Üye

oyun için açtığınız sitede bana PM ile haber verirseniz sevinirim, benim oğlan canı sağolsun çok istedim okumadı lisede bıraktı okulu "baba açıktan okurum diyor" oyunlara baya bi ilgilidir. 7-8 ay oldu bi makine aldık daha taksiti bitmedi şimdi yenisini istiyor. diyorum oğlum dur daha bunun taksiti bitmedi, madem onu alıcaktın bunu niye aldırdın diyorum "o zamanlar o kadar bilgili felan değildim" diyor. bana bu yaşımdan sonra bilgisayarı öğretende kendisidir.
size baya bir faydası dokunacaktır.

Teknoloji günümüzde çok hızlı gelişiyor. Eğer iyi bir şeçim yapmazsanız bir kaç ay sonra aldığınız pc size yetersiz gelir bu normaldir. Ama güncel hızlı bir pc sizi en az 2-3 yıl götürebilir. Yeni pc düşünürseniz parçalar konusunda yardımcı olabiliriz.

Alistan Tarih: Cumartesi, 2009-02-14, 10:09:52 | Mesaj # 9
Yeni Üye

makine derken bu oyun oynanan film izlenen makineleri demiştim, bende şimdi istediği xboxmuş, zaten ben bilgisayarı yeni yeni kullanıyorum bana lazım değil, oğlum desen oda bilgisayarı bilgi, haber, film, müzik gibi şeyler için kullanıyor, en azından şuanki bilgisayarın ona yettiğini söylüyor, benden almamı istediği xbox, oyun oynayacakmış onda dedim bu aldığımızdan ne farkı fark daha gerçekçi felan dedi. neyse sanırım taksit bittikten sonra bi tanede bu makineden alıcaz sanırım, bu konuda bilgileriniz varsa beklerim...

x-ray Tarih: Pazartesi, 2009-02-16, 3:48:39 | Mesaj # 10
Süper Üye

Oğlunuzun istediği Xbox 360 oyun konsoludur. Ama ülkemizde Xbox yeteri kadar yaygın değildir. Oyun bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Tavsiyem Playstatin almanız. Hem daha kaliteli bir oyun konsolu hemde çok daha işlevli.
Playstation 3 hakıında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Alistan Tarih: Çarşamba, 2009-02-18, 7:42:26 | Mesaj # 11
Yeni Üye

bizim taksidi bitmeyen 2miş, bunun fiyatlarını sordum 800-1000 arası oyunlarda pahalıymış. benim bütçem bunu almaya yetmez, bu xbox dediğin pahalı mıdır bundan hangisi daha iyi...

iXir Forum » iXir FORUM » Istek ve Önerileriniz... » BİR İSTEĞİM VAR SİZDEN (isteğim var)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright iXir Computer © 2024 Tüm Hakları Saklıdır