Perşembe, 2024-04-25, 1:43:12
Hoşgeldin Misafir | RSS
Ana Sayfa Ubuntu 2009 Ekran Görüntüleri - iXir Forum UYE OL Giriş

[ Forumdaki Yeni Mesajlar · Üye Listesi · FORUM KURALLARI · Forum'da Ara · RSS ]

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: QPerformance, x-ray  
iXir Forum » ISLETIM SISTEMLERI » Linux » Ubuntu 2009 Ekran Görüntüleri (En iyi Linux sürümlerinden biri; Ubuntu)
Ubuntu 2009 Ekran Görüntüleri
x-ray Tarih: Çarşamba, 2009-01-28, 1:35:52 | Mesaj # 1
Süper Üye
Üye Grubu: Yeni Üye
Mesajları: 122
Karizma: 0
Durum: Offline

Forumlardaki Kırık Linkler, Crack, Serial, Warez v.b Yasadışı Paylaşımları Derhal Editor ve Moderatörlere Bildiriniz..

ErTuRuL_ Tarih: Cuma, 2009-01-30, 9:24:00 | Mesaj # 2
Özel Üye
Mesajları: 23
Karizma: 1

emeğine saalık kardeste su linuxla pardusa bi alısamadım bu sistemleri ev kullanıcıları kullanmıodur heralde programcılar falan kullanıodur heralde sad

HaYaT dAnDiK aMa gRaFiKlErİ GüZeL

x-ray Tarih: Cuma, 2009-01-30, 9:29:27 | Mesaj # 3
Süper Üye

Aslına bakarsan bende Linux'u hala sevemedim tasarım çok güzel ama .exe dosyalarını hala sorun çıkarıyor.
Ama Linux üzerinde Windows programlarını çalıştırmak artık hayal değil. Geliştirme aşmasında ama şimdiden birçok .exe programı Linux üzerinde çalışıyor.

Forumlardaki Kırık Linkler, Crack, Serial, Warez v.b Yasadışı Paylaşımları Derhal Editor ve Moderatörlere Bildiriniz..

ErTuRuL_ Tarih: Cuma, 2009-01-30, 9:33:46 | Mesaj # 4
Özel Üye
Mesajları: 23
Karizma: 1

ama yinede çok fazla ev kullanıcısı oldugunu zannetmiyorum

HaYaT dAnDiK aMa gRaFiKlErİ GüZeL

x-ray Tarih: Cuma, 2009-01-30, 9:37:30 | Mesaj # 5
Süper Üye

Evet hala birçok kişi Linux'u sunucu olarak ya da sanal pc olarak (deneme amaçlı) kullanıyor.

iXir Forum » ISLETIM SISTEMLERI » Linux » Ubuntu 2009 Ekran Görüntüleri (En iyi Linux sürümlerinden biri; Ubuntu)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright iXir Computer © 2024 Tüm Hakları Saklıdır